دوره آموزشی کارآفرینی در بستر فضای مجازی برگزار می گردد.
19:36 ,1401/7/13، توسط معاونت آموزش مستشهدین عاشورا، تعداد مشاهده 698 بار
دوره آموزشی کارآفرینی در بستر فضای مجازی برگزار می گردد.
سامانه اموزشی و پژوهشی مکتب الحسین (ع) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی استان مازندران و مرکز نیکوکاری بهشت نخستین دوره آموزش کارآفرینی در بستر فضای مجازی با حضور آقای هدایت محمودی مدرس حوزه کسب و کار مجازی در ساعت 11 روز جمعه مورخ 1401/07/15 برگزار می گردد.

به گزارش عاشورا نیوز : رضا شفیعی مدیر مرکز نیکوکاری بهشت اعلام نمود نخستین دوره اموزش کارآفرینی در فضای مجازی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی با هدف توانمند سازی نیازمندان و مددجویان جامعه با  تدریس جناب آقای هدایت محمودی کبریا برگزار می گردد.

این دوره آموزشی در نظر دارد براساس منویات مقام معظم رهبری در راستای اشتغال و کارآفرینی در بسترهای نو ظهور مجازی ، با بهره گیری از اساتید مجرب در این زمینه آموزشهایی نظیر 1-  چگونه میتوان از طریق فضای مجازی اجتماعی و اینترنت در واقع برند سازی کرد؟ 2-  چطور میتوانیم بفهمیم که چه کسب،و کاری برای ما مناسب هست ؟ 3-  چگونه ایده ای برای یک کسب و کار پیدا کنیم؟ 4-تقویت مشاغل خانگی با حضور در فضای مجازی 5- ایجاد بستری مناسب برای توسعه کسب و کارهای سنتی 6- توسعه کسب و کارهایی که خدمات آنها به صورت فیزیکی و حضوری می باشد.

مدیر مرکز نیکوکاری بهشت در ادامه افزود :  در واقع در این دوره ها مددجویان می آموزند که چگونه هدفگذاری کنند در ادامه با مفهوم برند سازی آشنا شوند و با تغییر در سوشال نرم یعنی تغییر،در روش های زندگی مردم و سبک زندگی و رابطه شان با کسب و کار و فروش و بازاریابی و افزایش درآمد آشنا شوند 

شفیعی در پایان ضمن دعوت از علاقمندان در این حوزه جهت حضور در دوره های آموزش مرکز نیکوکاری بهشت که با حمایت کمیته امداد امام خمینی استان مازندارن و مشارکت سامانه آموزشی و پژوهشی مکتب الحسین (ع) در بستر فضای مجازی با حضور نخبگان این حوزه برگزار می گردد به صورت رایگان از طریق این سامانه http://maktab.ashoora.org شرکت نمایند.